Infografika koronawirus

Cześć!

W dobie kryzysu jakim jest pandemia koronawirusa – SARS CoV-2, utworzyłem infografikę bazującą na danych z https://www.gov.pl/web/koronawirus
Dane i zalecenia są aktualne, jeśli jednak coś się nie spina – daj mi proszę znać, postaram się jak najszybciej je poprawić.
Od razu zaznaczam że będę bazował tylko na sprawdzonych źródłach – czyli aktualizacjach ze strony gov.pl

Projekt początkowo był stworzony z myślą sprzedaży naklejek w ramach marki www.fabrykanaklejek.com gdzie zajmujemy się produkcją wydruków na folii.
Po chwili uświadomiłem sobie że ten projekt zasługuje na to, aby być ogólnodostępnym. Dlatego udostępniam go za darmo w formacie A4 do druku.

Będę wdzięczny za udostępnienie tego linku – będzie to dla mnie pozytywny feedback, informacja mówiąca o tym że moja praca nie poszła na marne.

Każdy może z niego skorzystać, wydrukować, rozdawać, rozwieszać i kolportować.
Nie wyrażam natomiast zgody na wprowadzanie zmian w projekcie i używanie go w celach komercyjnych.

Jeśli ktoś chce wrzucić taką infografikę na swoje social media, lub najzwyczajniej wydrukować we własnym zakresie i roznieść po mieście – może go pobrać z linku poniżej:

infografika sars-cov-2

Jeśli ktoś chce kupić te naklejki to są dostępne pod linkiem:

Naklejka informacyjna koronawirus COVID-19

Wszystkich zainteresowanych współpracą – (np. wydrukiem hurtowych ilości w celach propagandowych i stawkach produkcyjnych) zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym:
biuro@godzinagrafika.pl

Grafik, illustrator, web designer. W branży od 2012 roku. W gronie moich zainteresowań znajduje się również cyberbezpieczeństwo i nowe technologie. Właściciel marki GodzinaGrafika.pl